Neta - žalúzie a tieniace prvky

VNÚTORNÉ TIENENIE: VNÚTORNÉ ŽALÚZIE A VNÚTORNÉ LÁTKOVÉ TIENENIE

Pre vnútorné tienenie možno použiť rôzne typy hliníkových žalúzií, ako aj rôzne typy látkového tienenia. V ponuke nájdete riešenia do akéhokoľvek okna a interiéru. Pri vnútorných žalúziách výber zo širokej ponuky farieb a typov lamiel. Pri látkovom tienení je možnosť si vybrať z veľkej ponuky výrobkov, ako napr. látkové roletky, vertikálne žalúzie, japonské posuvné steny a plisé. Krátka doba dodania a záruka 4 roky.
blok 1 2

VONKAJŠIE TIENENIE:ŽALÚZIE, ROLETY A ZVISLÉ FASÁDNE CLONY

Pomocou vonkajších žalúzií alebo roliet môžeme regulovať množstvo denného svetla, ovplivňovať teplotu v miestnosti a chrániť okná pred vonkajšími vplivmy počasia. Alternatívu vonkajších žalúzií alebo roliet tvoria zvislé fasádne clony. Podľa výberu látky umožňujú viditeľnosť cez clonu, alebo zabezpečia úplné zatemnenie miestnosti. Krátka doba dodania a záruka 4roky.
vonkajsie tienenie

Markízy, pergoly a tienenie zimných záhrad

Každá chvíľka s rodinou na záhrade sa stane spomienkou , ktorú si chcete uchovať. Ak už bude svietiť alebo pršať, pod pergolou či v súkromí zatienenej zimnej záhrady vás počasie nezaskočí. S nosnou konštrukciou alebo bez. Výber zo širokej ponuky farieb a typov látok. Ochrana nielen proti slnku, ale tiež proti dažďu. Používame kvalitné európske komponenty. Záruka 4 roky.
med-quadra-(8)

SIETE PROTI HMYZU

Možnosť výberu z veĺkého množstva okenných ako aj dverových sietí, ktoré uchránia Váš domov pred dotieravým hmyzom. Krátka doba dodania a záruka 4roky.
siete2

Garážové brány

Tiché, bezpečné a spoľahlivé garážové brány od Slovenského výrobcu. Garážové brány vám vyrobíme na mieru s odbornou montážou a záručným a pozáručným servisom. Pre každú stavebnú situáciu Vašej garáže je možné nájsť vhodné riešenie garážovej brány. Môžte si vybrať, ktorá garážová brána alebogarážové dvere najviac vyhovuje vašim požiadavkám. Radi Vám poradíme pri výbere  brány podľa Vašich potrieb a predstáv.