Neta - žalúzie a tieniace prvky

O nás

Už od roku 1993 Vám naša spoločnosť ponúka služby v oblasti predaja a montáže tieniacej techniky + sieťok proti hmyzu. Od spomínaného roku naša spoločnosť prešla rôznymi zmenami, pri ktorých sa vždy kládol dôraz na spokojnosť zákazníka. Vďaka dlhoročným skúsenostiam je našou snahou ponúkať výrobky v čo najvyššej kvalite. Z tohto dôvodu od roku 2011 začala aj naša spolupráca s jednou z najväčších firiem pôsobiacich v tejto oblasti - SERVIS CLIMAX a.s. Už to nie sú len vnútorné žalúzie a pár typov sieťok proti hmyzu, ako to bolo v začiatkoch.

 

V súčasnosti nájdete v našej ponuke desiatky rôznych typov produktov pre vnútorné aj vonkajšie tienenie a sieťok proti hmyzu, ktoré spĺňajú tie najnáročnejšie kritéria. Sú to výrobky, pri ktorých sa kladie dôraz na spoľahlivosť, príjemný dizajn, komfortné ovládanie a dlhšiu životnosť. Aj vďaka týmto vlastnostiam patria výrobky CLIMAX medzi veľmi obľúbené nie len na domácom, ale aj zahraničnom trhu.

 

Naším individuálny prístupom k zákazníkom a dlhoročnými skúsenosťami sa snažíme ponúknuť vhodné riešenia pre maximálnu spokojnosť zákazníka. Táto snaha je pre nás veľmi dôležitá, nakoľko výrobky ponúknuté našou spoločnosťou sa stávajú súčasťou vášho života a pomáhajú vám vytvoriť príjemný pocit domova.