Neta - žalúzie a tieniace prvky

VNÚTORNÉ TIENENIE: VNÚTORNÉ ŽALÚZIE A VNÚTORNÉ LÁTKOVÉ TIENENIE

Pre vnútorné tienenie možno použiť rôzne typy hliníkových žalúzií, ako aj rôzne typy látkového tienenia. V ponuke nájdete riešenia do akéhokoľvek okna a interiéru. Pri vnútorných žalúziách výber zo širokej ponuky farieb a typov lamiel. Pri látkovom tienení je možnosť si vybrať z veľkej ponuky výrobkov, ako napr. látkové roletky, vertikálne žalúzie, japonské posuvné steny a plisé. Krátka doba dodania a záruka 4 roky.
blok 1 2

VONKAJŠIE TIENENIE:ŽALÚZIE, ROLETY A ZVISLÉ FASÁDNE CLONY

Pomocou vonkajších žalúzií alebo roliet môžeme regulovať množstvo denného svetla, ovplivňovať teplotu v miestnosti a chrániť okná pred vonkajšími vplivmy počasia. Alternatívu vonkajších žalúzií alebo roliet tvoria zvislé fasádne clony. Podľa výberu látky umožňujú viditeľnosť cez clonu, alebo zabezpečia úplné zatemnenie miestnosti. Krátka doba dodania a záruka 4roky.
vonkajsie tienenie

Markízy, pergoly a tienenie zimných záhrad

Každá chvíľka s rodinou na záhrade sa stane spomienkou , ktorú si chcete uchovať. Ak už bude svietiť alebo pršať, pod pergolou či v súkromí zatienenej zimnej záhrady vás počasie nezaskočí. S nosnou konštrukciou alebo bez. Výber zo širokej ponuky farieb a typov látok. Ochrana nielen proti slnku, ale tiež proti dažďu. Používame kvalitné európske komponenty. Záruka 4 roky.
med-quadra-(8)

SIETE PROTI HMYZU

Možnosť výberu z veĺkého množstva okenných ako aj dverových sietí, ktoré uchránia Váš domov pred dotieravým hmyzom. Krátka doba dodania a záruka 4roky.
siete2